Jdi na obsah Jdi na menu
 

dini13.jpg
Rhodésky Ridgeback
Krycí pes / KCHRR 18.9.2010
Bonitace
Rodokmen
Jméno: Dini
Ch.stanice: Africké slunce
Datum narození: 19.2.2009
Matka: Eshe od Křemence
Otec: Dent du Géant Fontanesia
 

Barva: Červená pšenice
Výška: 66,5cm
Váha: 42kg

Plnochrupý, skus nůžkový
DKK 0/0, DLK 0/0


Chovatel: Josef Brabec
Majitel: Robert Vukelic
 

 

 

 

Výstavní úspěchy:  2 x Jugendbester, res. CAC, 6 x CAC, CACIB, BOB, BIG, BOD, Polsky šampion, Čekatel šampiona ČR, Čekatel Interšampiona 

 Původ:
Dini pochází z Chovné stanice Africké slunce a jeho maminkou je Eshe od Křemence a tatínkem Dent du Géant Fontanesia ,,Didier,,. Dini se narodil v krásném a vyrovnaném vrhu šesti kluků a tří holčiček, všichni standardní vyjímaje tří chlapečků s malým zálomkem na ocase. Žádný DS, minimum bílé barvy, všechny štěňátka mají krásnou červeno pčeničnou barvu. Kromě kvalitních českých předků Diniho rodokmen obohacují i předci proslulých a vynikajících chovných stanic ze zěmě původu Cartouche a Glenaholm, jejichž zástupci jsou známý po celém světě, těšící se výborného zdraví a kvalitních exterierů.

Exterier:
Krásný mladý pes silné kostry, optimální střední výšky a dlouhého formátu s krásným dlouhým ridgem a pravidelnými korunkami. Vyniká svou pěknou hlavou samčího výrazu, tmavých očí a černé masky. Uši přilehlé a dobře nasazené. Dini má výbornou horní i spodní linii, výborné úhlení obou končetin a správně uzavřené tlapky. Výborný hrudník, naznačené předhrudí. Výborný pohyb.

Povaha:
Dini je seběvědomý a temperamentní pes, po tatínkovi trochu paličatý, za to neustále veselý a hravý. Miluje společnost lidí a potřebuje neustálý kontakt, především velmi lpí na svých páníčcích. Dini je mladý a šikovný pes a při správné motivaci pěkně a ochotně cvičí, což prokázal i na základní zkoušce ovladatelnosti ,,ZOP,, kdy za svou ochotu a šikovnost získal 90bodů ze sta a uspěl se známkou ,,výborná,,. Dini je přirozený hlídač, se kterým se člověk nemusí bát o sebe ani svůj majetek, protože Diniho bez váhání vše a spolehlivě ohlídá :-). Jinak je to stále dítě ve velkém psím těle, své nejbližší přátelé ať už psí či člověčí zbožňuje, pusinky rozdává na potkání, miluje děti, aportíky, vodu a vše, s čím si jde hrát.
Dini je ovladatelný, poslušný pes, bez reakce na střelbu a neštve divokou zvěř.

 

Krmíme: Artemis Fresh Mix Large/Medium Breed Puppy, Artemis Maximal Dog

 

artemis_logo.gif.jpg

 

Canine Caviar Lamb & Pearl Milet Puppy

 

color_logo-eu.jpg